GÉPI FORGÁCSOLÓ

Cégünknél ipari szivattyú egységeket, vákuumtechnológiai berendezéseket, valamint egyedi forgógépes megoldásokat tervezünk, építünk és javítunk. Alkatrészgyártás divíziónk iparágtól függetlenül gyárt egyedi forgácsolt gépalkatrészeket kis- és közepes szériában. Szakterületünk a CNC megmunkálás, esztergálás és marás (CNC és hagyományos gépeken), valamint különböző felületkezelési műveletek (palástköszörülés, síkköszörülés, leppelés). Nem csak sztenderd anyagokkal dolgozunk; termékeinket akár a legkülönfélébb speciális anyagokból – PEEK, Hastelloy, edzett és nemesített anyagok - is képesek vagyunk gyártani.

Alkatrészgyártó csapatunkba keressük GÉPI FORGÁCSOLÓ munkatársunkat. Ha a bevezetőnk felkeltette érdeklődésed, kérjük, olvass tovább.

ALKATRÉSZGYÁRTÁSI GÉPPARKUNK:

  • HURCO 3 + 2 tengelyes megmunkálóközpont
  • Mazak CNC eszterga
  • Hajtott szerszámos Mazak CNC eszterga
  • Fagor CNC eszterga
  • Fagor 3 tengelyes CNC marógép
  • Egyetemes eszterga- és marógépek
  • Mitutoyo minőségi mérőeszközök

LEENDŐ FORGÁCSOLÓ KOLLÉGÁNKRA VÁRÓ FELADATOK:

  • Szerszámozás és átállások végrehajtása
  • CNC gépeink programozása, beállítása és kezelése
  • Egyetemes forgácsoló gépeink kezelése
  • Műszaki rajz alapján önálló, pontos munkavégzéss
  • Egyedi és kis sorozatú alkatrészek legyártása
  • Mérőeszközök magabiztos használata

JELENTKEZZ HOZZÁNK, AMENNYIBEN MAGADRA ISMERSZ:

  • Szívesen dolgozol egy világszínvonalú termékeket értékesítő és gyártó cégnél
  • Rendelkezel szakirányú végzettséggel (forgácsoló)
  • Van fémmegmunkálás területén szerzett tapasztalatod
  • Felhasználói szinten értesz a számítógépek kezeléséhez
  • Tudsz önállóan dolgozni
  • Precíz vagy és számít neked, hogy milyen munkát adsz ki a kezeid közül

ELŐNYT JELENT, HA:

  • Van 3 évet meghaladó fémmegmunkálás területén szerzett tapasztalatod
  • Szeretnéd a fent felsorolt gépek kezelését elsajátítani
  • Hosszú távú munkalehetőséget keresel

AZ ALÁBBIAKKAL VÁRUNK:

  • Kiváló munkáért, kiváló fizetés
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás egy műszakban
  • Kiszámítható időbeosztás
  • Profi eszközök
  • Energikus, összetartó csapat

HOGYAN JELENTKEZZ?

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmed küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod a szelence@szelencekft.hu címre.

Bővebb információt a https://www.szelencekft.hu/alkatreszgyartas címen találsz.