Beszerzési és logisztikai munkatárs

Dinamikusan fejlődő csapatunkba keresünk beszerzési és logisztikai munkatársat.

Rád váró feladatok:

  • Értékesítési csapat támogatása
  • Értékesítési folyamataink követése vállalatirányítási rendszerünkben
  • Riportok készítése
  • Külföldi és belföldi beszállító partnereinkkel történő kapcsolattartás
  • Ajánlatkérések és megrendelések készítése
  • Logisztika, fuvarszervezés, EKÁER ügyintézés

Küldd el nekünk önéletrajzod amennyiben:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • van releváns munkatapasztalatod
  • középfokú angol nyelvvizsgával rendelkezel és magabiztosan használod nyelvtudásod
  • tudsz önállóan dolgozni
  • pontosan, precízen és jól szervezetten végzed munkádat
  • könnyen megtalálod a közös hangot az emberekkel
  • magabiztosan használod a Microsoft Office eszközöket

Előnyt jelent az elbírálásnál:

  • Dolgoztál már SAP-val
  • Beszélsz bármely szomszédos ország anyanyelvén

Hogyan jelentkezz?

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmed küldd el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzod a szelence@szelencekft.hu címre. Részmunkaidős állást keresők jelentkezését is várjuk!