2600 Vác, Csatamező út 2.
+36 27 311-881

Hírek

Mérnök - üzletkötő álláshirdetés

Mérnök - üzletkötő

Munkatársat keresünk Magyarországon működő cégek látogatására.

FELADATOK:

  •  új és meglevő vevőpartnerek rendszeres látogatása.
  •  Ipari szivattyúk, keverők, centrifugák, vákuumgépek értékesítése
  • Külföldi partnerekkel angol nyelven történő kapcsolattartás

ELVÁRÁSOK:

  • főiskolai vagy egyetemi gépész végzettség
  • Magabiztos társalgási szintű angol nyelvtudás
  • minimum középfokú angol nyelvtudás
  • önálló munkavégzés képessége
  • jó terhelhetőség
  • jó tárgyalási készség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • a hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • a jelölt munkáját támogató kialakult kapcsolatrendszer

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem
  • teljes munkaidős foglalkoztatás
  • jó kollektíva
  • hosszútávú munkalehetőség
  • a munkavégzéshez gépkocsi, mobil telefon, laptop
  • orzságosan bárhonnan végezhető
JELENTKEZÉS MÓDJA:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését magyar és angol nyelvű önéletrajz kíséretében küldje el a ERRE az email címre.